רשימת תפוצה
האתר בעבודות תחזוקה מצטערים על אי הנוחות הזמנית, נשוב בקרוב!

חברה

שבוע אחרון למבצע תמונות החופשה

כ״ח באב ה׳תשע״ד כ״ח באב ה׳תשע״ד 24/08/2014 | מאת צוות aish.co.il

מבצע התמונות לא מפסיק לרגש!

רגע לפני שהילדים חוזרים ללימודים, ודאי יש לכם עוד תוכניות אחרונות. בשבוע הבא נפרסם את הסדרה השלישית והאחרונה, כיון שאנחנו לא מפסיקים לקבל תמונות שמשאירות אותנו מוקסמים, משועשעים, ומרוצים. אז הנה התמונות שהכי אהבנו לשבוע זה:

הכי ניגודי

מיכל מאשקלון, נמלטה עם משפחתה לחופשה משפחתית (שתוכננה כבר מזמן) מאימת הקסאמים אל חוף הים בצפון. בולטת הניגודיות שיש בה בין אוניית הצבא הקטנה בצד אחד, לגלגל הים של הילדים בצד השני. מיכל מקדישה את התמונה לכל החיילים הצדיקים שמחרפים את נפשם למעננו.

הכי הזוי – למה שמישהו ירצה לשתות מהמזרקה?

דני מירושלים שיתף בתמונה שצולמה בדיוטי פרי בנתב"ג. ליד מזרקת המים דאגו לשים שלט גדול שאוסר לשתות את המים, נסו לחשוב מה גרם להם להכין כזה שלט.

הכי שימושי - "טונה מעושנת בכניסה לזאכי"

עפרה שחף שיתפה אותנו בתמונה שהסיפור מאחוריה יכול להיות לכולנו מאד שימושי. שם התמונה:, אחלה של המצאה לאוכל חם בלי לסחוב הרבה.. פותחים את הטונה, לוקחים 3 דפי טישו מניחים על הטונה, מדליקים את הטישו וממתינים 10 דק' בערך.. בתאבון!!

הכי לבבי - "יש אנשים עם לב של אבן, ויש אבנים עם לב אדם..."

אחיקם שיתף צילום של אבן חצויה בצורת לב מהחופשה המשפחתית שלהם בחוף הים בצפון.

הכי פסטורלי – על ראש הגבעה עומדת פרה

הכי זולא - חתולה ג'ינג'ית מחיפה

יעל שלחה לנו תמונה שצולמה בטיילת בת גלים בחיפה. החתולה הזאת נמנמה לה בשעת בוקר מאוחרת, לא ברחה ולא חששה, רק פקחה עיניים, הביטה בעצלות, ושבה לנמנם.

הכי סתם – גלה את סופר הסת"ם שבך

משפחת טננבוים נסעו לחופשה משפחתית בצפת, והיו באטרקציה בשם: 'אוצרות הסת"ם'. שם הם ראו סרט תלת מימד ועשו כל מיני פעילויות, ולבסוף - זכו לעבור סדנת כתיבה מסופר סת"ם, ולכתוב בעצמם על קלף אמיתי. התגלו שם כשרונות רציניים!

הכי סמיילי

מעין מירושלים צילמה כוסות משמחות בטיילת בצפת.

כפי שהבטחנו, פרסים ישלחו לכל מי שתמונתו פורסמה, 

 נשמח לשמוע איזה מהתמונות פה הכי נגעה בכם, נתנה לכם רעיון או השראה, או סתם העלתה חיוך על שפתותיכם.אפשר להגיב כאן בתחתית המסך.

כולכם מוזמנים להמשיך לשלוח עוד תמונות גם השבוע.

חופשה נעימה ושקטה!

מאמרים נבחרים

1 2 3 576

Donnez du pouvoir à votre voyage juif

Inscrivez-vous à l'e-mail hebdomadaire d'Aish.com

Error: Contact form not found.

הצטרפו לניוזלטר השבועי

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן