רשימת תפוצה
האתר בעבודות תחזוקה מצטערים על אי הנוחות הזמנית, נשוב בקרוב!

צמיחה אישית

7 השאלות היומיות של הרב נח וינברג

י״א בשבט ה׳תשע״ט י״א בשבט ה׳תשע״ט 17/01/2019 | מאת הרב נחמיה קופרשמיט

היום יא' בשבט, הוא יום השנה ה-10 לפטירתו של הרב נח ויינברג, זכר צדיק לברכה

אני עדיין שומע את קולו של הרב ויינברג מהדהד בראשי, מעודד אותנו, תלמידיו, ודוחף אותנו לצמיחה אישית. לרגל יום השנה העשירי לפטירתו, הנכם מוזמנים להקדיש את הזמן כדי לענות על 7 השאלות הבאות:

  1. האם אתם מתמודדים עם הפחדים שלכם ויוצאים ללא הרף מאזור הנוחות שלכם? החיים קצרים מכדי ללכת על בטוח. קדימה, תתחילו לזוז.
  2. למען מה אתם חיים? מה מניע אתכם להתעורר מוקדם ולהתמודד עם החיים? דעו לאן אתם רוצים להגיע והשקיעו את מרצכם ותשוקתכם בהגעה ליעדים אלה.
  3. האם אתם נותנים ביטוי לגדולה הפנימית שלכם? אל תתפשרו על בינוניות. עבדו קשה כדי להביא לידי ביטוי את האור הפנימי שלכם והדהימו את העולם.
  4. האם אתם נלחמים למען העם היהודי? אנו, עם ישראל נמצאים במשבר רוחני ותחת איום פיזי מתמיד, וכל יהודי יכול לקחת על עצמו אחריות משמעותית בשינוי העולם. למה אתם מחכים?
  5. האם אתם זוכרים שהא-ל אוהב אתכם, מאמין בכם ותומך בכם? הזיזו את האגו שלכם הצידה ופנו לבורא העולם את הדרך.
  6. האם אתם מקבלים השראה מגאוניותה של התורה? יש לכם את תוכנית-העל של הבריאה בידיכם - צללו פנימה! 
  7. האם אתם "הורגים זמן" לפעמים? זה בעצם התאבדות בתשלומים! שימו לב כיצד אתם מתאבדים באיטיות בחיים. הפסיקו לבזבז זמן והפיקו את המירב מהחיים.

מאמרים נבחרים

1 2 3 576

Donnez du pouvoir à votre voyage juif

Inscrivez-vous à l'e-mail hebdomadaire d'Aish.com

Error: Contact form not found.

הצטרפו לניוזלטר השבועי

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן